Skaitykla tavo kieme

Ar esate girdėję apie atostogų metu jaunuosius alytiškius džiuginančias vasaros skaityklas, į kurias jau ne vienerius metus kviečia Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka? Šią vasarą, tęsdami savo misiją, kviesime būti kartu ir įsitraukti į įvairias veiklas, susipažinti su skirtingomis meno sritimis, kartu su savo sričių profesionalais dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Biblioteka „be sienų“ kiekvieną vasaros trečiadienį įsikurs vis kitoje miesto vietoje, tad vaikai turės galimybę iš arčiau susipažinti su tuo, kas vyksta ir ką galima nuveikti užsukus į biblioteką: išsirinkti ir skaityti knygeles, išbandyti virtualios realybės akinius, su bičiuliais žaisti virtualios realybės ar stalo žaidimus.

Šios vasaros naujiena – įtraukiančios edukacijos, kurias ves savo profesionalūs menininkai! Mažųjų smalsuolių lauks piešimas ant stiklo bei smėliu, vėjo varpelių ar sapnų gaudyklių gamyba, terapiniai dailės užsiėmimai, piešimo pradžiamokslio kūrybinės dirbtuvės. Į svečius užsuks dresuoti šuniukai, o mėgstančius aktyviai judėti kvies Zumba šokiai po atviru dangumi! „Skaityklos tavo kieme“ kelionę iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Alytaus miesto savivaldybė.

Susidomėjai? Puiku! Lauksime Tavęs atsinaujinusioje vasaros skaitykloje!

 

 

„Skaitykla tavo kieme“ susitikimų grafikas:

Darbo laikas – nuo 11 iki 16 valandos, edukacijos prasideda nuo 13 valandos.

  • Birželio 28 d. šalia Vidzgirio bibliotekos (nuo 13 val. terapinis dailės užsiėmimas).
  • Liepos 5 d. šalia Jotvingių žaidimų aikštelės (nuo 11 val. „Dzūkelių pasakadzieniai“, nuo 13 val. piešimas ant stiklo (vėjo varpelių gamyba)).
  • Liepos 12 d. šalia Vidzgirio bibliotekos (nuo 13 val. dailės pradžiamokslio edukacinis užsiėmimas).
  • Liepos 19 d. Pirmo Alytaus aikštė (nuo 13 val. dailės pradžiamokslio edukacinis užsiėmimas).
  • Liepos 26 d. šalia Vidzgirio bibliotekos (nuo 13 val. „Cerberis“: šunų dresūros pasirodymas)
  • Rugpjūčio 2 d. Jaunimo parke (nuo 13 val. terapinis dailės užsiėmimas).
  • Rugpjūčio 9 d. šalia Jotvingių žaidimų aikštelės (nuo 13 val. sapnų gaudyklių gamyba, o nuo 14 val. asociacija „Langas į ateitį“: aktyvi ir žaisminga pamokėlė vaikams apie saugumą internete). 
  • Rugpjūčio 16 d. šalia Jotvingių žaidimų aikštelės (nuo 13 val. piešimas smėliu).
  • Rugpjūčio 23 d. šalia Jotvingių žaidimų aikštelės (nuo 13 val. terapinis dailės užsiėmimas).
  • Rugpjūčio 30 d. Jaunimo parke (nuo 13 val. Zumba šokiai po atviru dangumi).

Paįvairinkite atostogas smagiais susitikimais mobiliose vasaros skaityklose, kurios šįkart – dar arčiau savo jaunojo skaitytojo! O kad visų šių įdomybių nepražiopsotumėte – sekite naujienas mūsų interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose Facebook bei Instagram!

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Alytaus miesto savivaldybė. 

 

 ***

DZŪKIJOS TV reportažas apie projektą „Skaitykla tavo kieme“: https://youtu.be/LZMxmd_u5K4 

Pokalbis apie projektą „Skaitykla tavo kieme“ RADIJO STOTIES FM99 studijoje: https://rb.gy/fco2m

***

Kviečiame susipažinti su kūrybinių dirbtuvių edukatoriais:

 

Sandra Kazlauskaitė

Dailės pedagogė, menininkė ir Alytaus miesto jaunojo menininko stipendijos laimėtoja, Alytaus jaunimo centro ,,Mamos ir mažylio" asmenybės ugdymo studijos vadovė.

Justina Rebždienė

Raudondvario dvaro menų inkubatoriaus lektorė, profesionali edukatorė. Jau ne vienerius metus veda edukacijas bei terapinius užsiėmimus visų amžiaus grupių žmonėms.

Andrius Grigaliūnas Dailininkas ir dailės pedagogas, aktyvus nacionalinių bei tarptautinių grupinių parodų dalyvis, Alytaus jaunimo centro dailės studijos ,,Vaizduotis" vadovas.
Augustina Juknė

Šokio praktikos vedėja ir šokėja. Nuo mažens šokusi baletą, baigusi choreografijos mokyklą ir išbandžiusi daugybę šokių stilių dabar dirba tiek su vaikais, tiek su suaugusiais ir per meninio šokio prizmę moko disciplinos, susikaupimo bei atsipalaidavimo technikų.

Kęstutis Rutkauskas Profesionalus šunų dresuotojas, šunų parodų organizatorius ir šunų klubo „Cerberis“ įkūrėjas. Jį ir jos augintinius dažnai galima sutikti įvairiuose renginiuose, skirtuose vaikams ir šeimoms.

 

 

 

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos informacija

Alytaus Jurgio Kunčino
viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Seirijų g. 2, 62116 Alytus
Juridinių asmenų registras
Kodas: 188205340

Apie Mus

Informacija

Mūsų kontaktai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.